Menu

Nişantaşı Ayna

Mekanları farklı kılan dekorasyon modellerinden birisi de ayna dekorasyonudur. Bu bakımdan Yılmaz Dekorasyon olarak banyo, antre, büfe ve konsol üzerine ayna dekorasyonu yapmakta ve bu konuda hesaplı çözümlerimizle hizmet sunmaktayız. İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı ayna dekorasyonu yaptığımız İstanbul mekanlarından birisidir. Estetik bakımından ev ve iş yerlerine farklı havalar katabilen ayna dekorasyonlarımız şıklık ve ferahlık sağlayan bir unsur olarak dikkat çekmektedir. Evlerde salonlara yapılan uygulamalarda mobilyalarla ve duvarlarla uyumun sağlanması bir estetik görüş gerektirmektedir. Yılmaz Dekorasyon olarak ayna dekorasyonunda söz konusu uyumun temin edilmesi konusunda iddialıyız. Pencere karşısına uygulanan ayna dekorasyonlarımızla mekanlar eskisinden de aydınlık hale gelmektedir.

Modern Aynalar

Evin ya da iş yerinin dekorasyon tasarımına uygun olarak çözümler üreten firmamızın hizmet ağında yer alan Nişantaşı modern ayna uygulamalarımızı sıklıkla gerçekleştirdiğimiz bir semttir. Bununla birlikte her tür Nişantaşı aynacı ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Aynaların konulacağı yer oldukça önemli bir konudur. Duvara monte ya da ayaklı aynalara yer bulunamadığı takdirde giysi dolaplarına da ayna montajı yapmaktayız. Giysi odası bulunan mekanlara da ayna monte ederek mekanın genişlemesini sağlıyoruz. Çocuk odalarına, giysi odalarına, koridorlara, antre ve salonlara yaptığımız ayna dekorasyonlarıyla daha aydınlık ve daha ferah mekanlar elde edilmesini sağlıyoruz. Bir telefon kadar uzağınızda olan bir firma olarak tüm İstanbul’a hizmet sunuyoruz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir