Menu

Kabataş Ayna

Kabataş Ayna

Şıklığın, aydınlığın ve derinliğin simgesi olan ayna dekorasyonu uygulamaları yapan firmamız Kabataş ayna çözümleriyle sizlerin hizmetindedir. Mekanların antrelerine, salonlarına, oturma odaları ve banyoları gibi çeşitli bölgelerine itina ile ayna dekorasyonu hizmeti sunmaktayız. Antrelerde konsol üzerine, koridor boyu parçalı ayna uygulamaları gibi çeşitlere sahip dekorasyon tasarımlarımızla müşteri memnuniyetini yakalama prensibini taşıyoruz. Yemek odası konsolu üzeri oval ayna uygulamalarında varak çerçeve kullanarak evlerinize klasik bir duruş kazandırıyoruz. Eğer yemek odanız klasik kapitoneli koltuk – sandalye takımından oluşuyorsa yine varak çerçeveli ve farklı biçimli ayna doğru bir tercih olabilir. Bu bakımdan Kabataş aynacı ihtiyacınız söz konusu ise bize telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Ayna Çözümlerimiz

Salonlarda kanepe üzerine monte edilebilen bir diğer ayna dekorasyon uygulamamızda ise salonun daha büyük görülmesi sağlanmaktadır. Eğer evinizde ya da işyerinizde mobilyalarınız ve duvar aksesuarları modern bir hava sergiliyorsa Kabataş modern ayna çözümleri sunduğumuz bir İstanbul semtlerinden birisi olarak servis ağımızda bulunmaktadır. Dekoratif açıdan hoş duran ve şıklık katan ayna dekorasyonlarımızda kimi zaman klasik mobilyalar ile modern aksesuarların harmanlanmasıyla oluşan konseptlere uygun aynalarımız da bulunmaktadır. Ayna dekorasyonuna en çok ihtiyaç duyulan yerlerden birisi olarak banyolarda daha geniş aynaları tercih ediyoruz. Bu konuda, küçük bir banyoya sahip olan müşterilerimiz daha da şanslılar. Gerçekleştirdiğimiz ayna uygulamaları ile banyoların çapı büyümektedir.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir