Menu

Harbiye Ayna

Harbiye Ayna

Evlerin değişmez dekorasyon unsurlarından birisi şüphesiz aynalardır. Banyolardan antrelere, giyinme odalarından ofislere kadar pek çok kullanım alanı bulunan ayna dekorasyonu konusunda İstanbul Harbiye ayna uygulamaları yaptığımız bir semttir. Mekanlara ferahlığın yanı sıra aydınlık da katan aynalar harika bir dekorasyon unsurudur. Büfelerin, konsolların ve tuvalet masalarının üzerine monte ettiğimiz çeşitli aynalarda diğer dekorasyon unsurlarıyla tam bir uyumun yakalanması şarttır. Örneğin salonları daha aydınlık hale getirmek için cam karşısına monte ettiğimiz ayna dekorları hem şıklık hem de aydınlatma fonksiyonu kazandırmaktadır. Bu şekilde dekoratif açıdan zengin bir duruş sergilenmiş, uyum yakalanmıştır. Bu bakımdan da Harbiye aynacı hizmetimiz kapsamımızdadır.

Ayna Dekorasyonunda Biz

Mobilya dekorasyonu ile evin diğer unsurları eğer klasik bir çizgi taşıyorsa ayna dekorasyonunda çözümün yolu varak çerçeveli oval aynalardan geçmektedir. Kimi müşterilerimiz ise evlerini modern mobilya dekorasyonu ile donatmaktadırlar. Bu durumdaki müşterilerimizin bulunduğu yerlerden olan Harbiye modern ayna hizmeti sunduğumuz semtler arasındadır. Örneğin yatak odalarında çerçevesiz ayna kullanımı, salonlarda ve iç oda duvarlarında parçalı ayna kullanımları modern ayna dekorasyonları bakımından uyguladığımız yöntemlerdendir. Ayaklı bir ayna ya da duvara monte söz konusu değilse giysi dolaplarının içine ayna montajı gerçekleştiriyoruz. Bu ve bunun gibi pek çok dekorasyon çözümleri konusunda Yılmaz Dekorasyon olarak derinleme bilgi sahibiyiz. Size bir telefon mesafesinde dekorasyon hizmeti sunuyoruz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir