Menu

Fındıkzade Ayna

Fındıkzade Ayna

Ayna dekorasyonları sayesinde yaşam alanlarına aydınlık ve ferahlık gelir. Yılmaz Dekorasyon olarak ev ve işyerlerinizin daha şık ve daha genişgörünümü için her çeşit ayna dekorasyonunda deneyim sahibi bir firmadır. İstanbul Fındıkzade ayna dekorasyonu yaptığımız bir yerleşim yeri olarak pek çok müşterimizin olduğu bir muhittir. Mobilyalarınıza ve duvarlarınıza uygun ayna modellerimizle antrelere, giyim odalarına, salonlara ve giysi dolaplarınıza ayna montajı yapıyoruz. Her türlü Fındıkzade aynacı ihtiyacınız durumunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Oval, dikdörtgen, kare ve daire şeklindeki aynalarla mekanlarda klasik bir hava katabileceğiniz gibi parçalı aynalarla modern bir hava da estirebilirsiniz. Dilerseniz oval ve varak çerçeveli aynaları tercih edebilirsiniz.

Ayna ve Mekan Uyumu

Ayna dekorasyonunda en önemli husus ayna ve mekanın uyum sağlamasıdır. Klasik çizgilere sahip bir mobilya dekorasyonu söz konusu ise seçilen ayna ve çerçevesinin de klasik olması gerekir. Bu bakımdan kalın çerçeveli, varaklı ayna modelleri tercih edilebilir. Dresuar – konsol üzerine yapılan montajlar, salon duvarlarına pencere karşısına montajlar ile mekanlarınıza aydınlık ve genişlik hissi kazandırılır. Modern mobilya dekorasyonu söz konusu ise Fındıkzade modern ayna dekorasyonu yaptığımız İstanbul semtlerinden birisidir. Siz de Fındıkzade sakiniyseniz mutlaka bizimle iletişime geçin. Hesaplı fiyatlarımız, kaliteden taviz vermeyen ekibimiz en kısa sürede mobilyalarınızın yanı sıra mekanın diğer ögelerine uygun dekorasyon hizmeti vermeye hazırdır.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir