Menu

Beylikdüzü Ayna

Ahşap çerçeveli klasik boy aynalarından ferforje aynalara kadar her tür ayna ihtiyacınızda Yılmaz Dekorasyon olarak hizmetinizdeyiz. İstanbul’un genelinde ayna dekorasyonu hizmeti veren bir firma olarak beylükdüzü ayna ihtiyaçlarının karşılanması konusunda faaliyet gösteriyoruz. Mobilyaların rengine ve stiline uygun ayna modellerimizle antre aynasından boy aynasına kadar her çeşit ayna gereksinimlerini itina ile karşılıyoruz. Ayrıca beykent ayna uygulamaları yaptığımız semtlerden birisini teşkil etmektedir. Benzer şekilde yakuplu ayna dekorasyonu hizmeti sunduğumuz bir diğer güzide İstanbul semtini teşkil etmektedir. Evlere ve ofislere alan derinliği katan ve mekanları genişleten aynalar ancak usta ellerin dokunuşuyla harika bir çözüm olmaktadır. Parçalı aynalardan boy aynalarına kadar sizlerleyiz.

Ayna Modelleri ve Tasarımları

Işığı düzgün olarak yansıtarak hayatımıza kolaylık getiren aynalar dekoratif yönü olan unsurlardır. Mobilyalarınıza ve ev/işyerinizin duvarlarına uygun ayna modelleriyle hizmetinizdeyiz. Yılmaz Dekorasyon olarak mimarsinan aynacı ihtiyacı konusunda da yanındayız. İstanbul geneline yayılan geniş hizmet ağımızla dekorasyondaki deneyimimizi müşterilerimizle paylaşmaktayız. Aynı zamanda beykent ayna dekorasyonu yaptığımız bir başka semttir. Çerçeveli aynalardan parçalı aynalara kadar mekana uygun zengin çeşitlerimizle Sinanoba ayna uygulamaları yaptığımız semtlerden birisidir. Antrelere, salonlara ve talep edilen her yere ayna monte edebiliyoruz. Tercihiniz modern bir görünüm ise modern ayna çeşitlerimiz ihtiyacınızı karşılayacaktır. Klasik bir hava istediğinizde ise varak çerçeveli ayna gibi pek çok modelimizle hizmetinizdeyiz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir