Menu

Başakşehir Ayna

İstanbul’un yeni yapılaşmaları ile dikkat çeken ilçelerinden birisi olarak Başakşehir ve güzide semtlerinden birisi olan bahçeşehir ayna dekorasyonu ihtiyacının yaşandığı bir yerleşim yeridir. Alanlara derinlik katan ve şıklığı temsil eden ayna uygulamalarıyla sizlerleyiz. İşinin ehli ve temiz çalışan ekibimiz her zaman güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Başakşehir semtlerinden birisi olarak Ardıçlı evler ayna hizmeti sunduğumuz bir başka mekandır. Aynı şekilde bizimevler ayna çözümlerimizi itina ile uyguladığımız yerleşim yerleri arasındadır. İstanbul’un geneline ayna dekorasyonu götüren firmamız mobilyalara uygun zengin çeşitte ayna uygulamalarıyla sizlerledir. Uygun fiyat, kaliteli işçilikten taviz vermeyen ekiplerimiz itina ile ölçü alıp uygulama yapmaktadır.

İstanbul’un Tamamına Ayna Dekorasyonları

Yaygın servis ağı ile tanınan firmamız hadımköy ayna uygulamaları ile de sizlerle birliktedir. Ev ve ofis mobilyalarına tam uyum içerisinde ayna dekorasyonları sağlayan firmamız, restore edilen ya da sıfırdan yapılan evler için ideal çözümler üretmektedir. İster parça parça ayna uygulamalarıyla modern rüzgarlar, isterse klasik mobilyalara varak çerçeveli aynalar olsun her türlü konsepte ve göz zevkine uygun çözümler geliştirmekteyiz. Bu bakımdan alkent 2000 ayna uygulamaları yaptığımız semtler arasında yer alan güzide bir yerleşim yeridir. Uygulamalarımızla hem klasik zevklere hem de modern çizgilere aşık müşterilerimize farklı konseptler sunabiliyoruz. Bilgi birikimiz ve zengin portföyümüzle boy aynasından antrelere kadar hizmetinizdeyiz.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir