Menu

Avcılar Ayna

Marmara Denizi ve Büyükçekmece Gölü ile komşu olan ve yenileme çalışmalarının yanı sıra yeni yerleşimlerin de yer alabildiği avcılar ayna dekorasyonlarımızla hizmet verdiğimiz bir ilçedir. Ev ya da iş yerlerinde yaptığımız profesyonel uygulamalarla avcılar modern ayna ve klasik ayna çözümlerimizi de sunduğumuz ilçeler arasındadır. Yılmaz Dekorasyon olarak İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet götürme kabiliyet ve yeterliliğine sahibiz. Kaliteden taviz vermeyen yapımızla her türlü ayna dekorasyonu hizmetini itina ile yerine getiriyoruz. Müşteri ilişkilerinde de başarılı olan ekibimiz son derece temiz, titiz ve güler yüz sahibi olarak hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alıp, onların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun ayna çözümleri geliştiriyoruz.

Avcılar’da Ayna Bizim İşimiz

İstanbul’un en bilinen ilçelerinden birisi olarak Avcılar aynacı ihtiyacının yüksek olduğu ve zengin çeşitler ve kaliteli işçiliğin arandığı bir yerleşim yeridir. Yeni binaların yanı sıra yenileme çalışmaları kapsamında salonlarda, antrelerde ve boy aynası gibi girişlerde ihtiyaç olan her türlü ayna dekorasyonunu itina ile yerine getiriyoruz. Yaygın hizmet ağımızla İstanbul’un tamamına hizmet sunuyoruz. İşçilikten malzemeye kadar her aşamada kaliteden ödün vermeden dürüst ve hesaplı fiyatlarımızla iddialıyız. Parçalı dekoratif aynalardan boy aynalarına kadar her türlü ayna ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçebilirsiniz. Alanında bilgi sahibi ve güler yüzlü ekiplerimiz size bir telefon mesafesinde bulunmaktadır. Hemen arayın ihtiyacınız olanı verelim.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir