Menu

Aksaray Ayna

Dekorasyonda önemini hiçbir zaman yitirmeyen aynalar, farklı modelleriyle her sezonun moda aksesuarlarından biridir. Özellikle evlerimizin en çok kullanılan kısmı olan salonlarda ayna kullanımı oldukça yaygındır. Salonunuzun büyüklüğüne göre tercih edebileceğiniz aynalar, duvar dekorasyonları için vazgeçilmez bir aksesuardır. Salonunuz geniş ise, boydan boya aynalar, küçük ise salonunuzu olduğundan daha geniş ve ferah gösterecek tasarımlar, sizler için ideal olacaktır. Salonlarınızda şıklık ve ferahlık yaratacak ayna modelleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Salonlara Şık Dokunuşlar

İstanbul Avrupa yakasının en büyük ilçelerinden biri olan Aksaray’da, Aksaray ayna hizmetimizle, tüm ihtiyaçlarınıza cevap sunuyoruz. Sade ve zarif ayna modellerimizle, ev ve işyerlerinizin hak ettiği estetik görünüşe sahip olması için çalışıyoruz. Ürünlerimiz arasında daha geleneksel olan kristal ve varaklı aynaların yanı sıra, modern çizgileri ile ön plana çıkan parçalı aynalar ve renkli desenlerden oluşan çerçeveler bulunmaktadır. Duvarlarınıza yapacağınız dekoratif harcamalara çok para harcamaktansa, şık bir ayna yardımıyla duvar dekorasyonunuzu hem ucuza mal edebilir, hem Aksaray modern ayna çeşitleri ile de estetik bir görüntü elde edebilirsiniz. Firmamız zamanında teslimat ilkesiyle çalışmakta, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet vermektedir. Ayna montajlarınız, işinin uzmanı deneyimli ekibimiz tarafından yapılmakta, bu sayede uzun yıllar aynalarınızı sorunsuz kullanabilmeniz hedeflenmektedir. Aksaray aynacı arayışlarınız için bizimle iletişime geçmeniz halinde, yaygın servis ağımız sayesinde çok kısa sürede taleplerinize cevap verebilmekteyiz.

 

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

 

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

 

0532 663 95 58

 

0537 403 31 58

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir