Menu

Akaretler Ayna

İstanbul geneline ayna dekorasyon hizmeti veren firmamızın hizmet ağında bulunan Akaretler ayna dekorasyon uygulamaları yaptığımız semtlerden birisidir. Ev ve ofis dekorasyonlarında vazgeçilmezlerimiz arasında yer alan aynalar çeşitli tasarımlarla mekanlara aydınlık ve iç derinliği katmaktadır. Yılmaz Dekorasyon olarak Akaretler ayna dekorasyon ihtiyacınızı karşılamak üzere antrelerde konsol üstü ayna tasarımlarımız ve varak çerçeveli oval modellerle hizmetinizdeyiz. Ayrıca koridor boyu dolap kapağı gibi klasik ve modern tarzdaki bütün ayna dekorasyonları düşüncelerinizi işinde uzman ekibimizle yerine getiriyoruz. Dekorasyonlarda kullanımı bakımından ayna vazgeçilmezler arasına girmiştir. Harika tasarımlardan birini tercih ederek mekanlarınıza anlam katabilir, bizi tercih etmeniz halinde kaliteli ve hesaplı bir hizmet alabilirsiniz.

Ayna Çözümlerimiz

Mekanlarınızı daha büyük ve daha aydınlık gösteren ayna dekorları mobilyalarla ve duvarlarla uyumlu olmak zorundadır. Bu bakımdan harika ayna dekorasyon seçenekleriyle Akaretler modern ayna ihtiyaçlarınızda da hizmetinizdeyiz. Oturma odasından salona, banyodan antrelere kadar her yere ferahlık ve şıklık getiren aynalar ışığın mekana eşit dağılımı konusunda fonksiyonel bir unsurdur. Dış yüzeyi ayna kaplı mobilya panelleri günümüzde oldukça fazla rağbet gören ürünlerden biri olarak göze çarpmaktadır. Yılmaz Dekorasyon olarak ayna, sineklik, PVC pencere gibi farklı dekoratif unsurlar konusunda da deneyim ve beceri sahibiyiz. Kaliteli malzemeler ve itinalı işçilik parolasıyla hizmet eden firmamız, güler yüzlü personeli ve uygun fiyatlarıyla hizmet vermektedir.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir