Avcılar Pimapen Servisi

Avcılar Pimapen Servisi
pimapen tamir servisi

Avcılar Pimapen Tamiri Servisi

 

PVC adı verilen malzemeden üretilen pimapen pencereler üretildiği malzemeden dolayı oldukça uzun süreli kullanıma uygundurlar. Bu pencereler özellikle kaliteli üretildiği takdirde ve doğru kullanımda uzun yıllar boyunca mekanları sesten ve ısıdan yalıtmaktadırlar. Böylece hem konforu, hem de tasarrufu mekanlara taşımaktadırlar. Pimapenlerin zaman içerisinde çıkarabileceği sorunlar ise çözümü oldukça kolay sorunlar olmaktadır. Ancak bu kolaylık her konuda olduğu gibi işin uzmanında bulunmaktadır. Pimapen tamiri konusunda sayısız mekanda tamir işlemi gerçekleştiren firmamız için çözülemeyecek sorun yoktur; yanlış firma ile çözüm arayan müşteriler vardır.

 

Pimapenlerin en sık ortaya çıkardığı sorunların başında yağışlı havalarda içeriye su sızması gelmektedir. Bu sorunun birden fazla nedeni olabilmektedir. Öncelikli neden pencerenin tam olarak kapanmamasıdır. Tam kapanmayan pencerenin açık kalan noktalarından yağmurlu havalarda su sızması çok normal bir durumdur. Su sızmasının nedenlerinden bir tanesi ise, silikonların ve pencerenin montajında kullanılan malzemelerin aşınmasıdır. Burada önemli olan çözüm için gelen firma personelinin sorunun nereden kaynaklandığını doğru tespit etmesidir. Yanlış yapılan tespit, harcanan zaman ve paranın boşa harcanmış olmasına neden olmaktadır. Uzman ekibimizin öncelikli amaçlarından bir tanesi sorunun en hızlı şekilde ve bir kerede çözülmesidir. Ayrıca bu çözüm uzun süreli olmalıdır. Gerekli tamirat yapıldıktan kısa bir süre sonra aynı sorunun yeniden ortaya çıkması ideal bir tamiratın gerçekleşmediğini ortaya koymaktadır. Bu nedenle de adresinize gelen personelimiz uzun bir süre sorunun yenilenmemesi üzerine bir tamirat işlemi gerçekleştirmektedir.

 

Firmamızın sadece tamir işlerinde değil, satış işlerinde de anlayışı aynıdır. Tüm Türkiye’ye pimapen, duşakabin ve ayna satışı gerçekleştiren firmamız, sattığı tüm ürünlerin uzun süre kullanılacak ürünler olmasına dikkat etmektedir. İstanbul pimapen tamiri konusunda ve ülke geneli satış konusunda ekibimiz telefonlarınızı beklemektedir.

 

YILMAZ DEKORASYON

 

İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz

 

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

 

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir