Menu

Alüminyum Küpeşte

Alüminyum Küpeşte Kullanım Alanları

Merdivenlerde, balkonlarda, teraslarda ve bahçelerde korkuluk olarak kullanılan ürüne alüminyum küpeşte denilmektedir.

Camlarınızda oluşacak sorunları engellemek ve çocuklarınızın sarkmalarını önlemek amacı ile ekibimiz cam korkuluk sistemleri çalışmaları yapmaktadır.

Merdivenlerde, balkonlarda ve farklı alanlarda korkuluk ihtiyacınızı karşılayan alüminyum korkuluk sistemleri çalışmaları yaparak sorun yaşamamanız için önlem alıyoruz.

Binalarda merdivenleri daha rahat bir şekilde kullanmanız ve herhangi bir düşme durumunda zarar görmemeniz için korkuluk çalışmaları yapıyoruz.

Merdiven ve Balkonlarda Korkuluk Çalışmaları

Balkonlarda yaptırmak istediğiniz küpeşteli balkon çalışmalarınız için ekibimiz keşif sırasında sizlere alüminyum küpeşte balkon modelleri sunarak fikirlerinize uygun bir çalışma seçeneği sunmaktadır.

Merdivenlerde, teraslarda ve bahçelerde alüminyum korkuluk yaptırmak isteyenlere alüminyum korkuluk modelleri sunarak çalışmaların fikirlerinize uygun hale getirmek için uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Ekibimiz balkonlarda ve camlarda oluşabilecek sorunlara karşı alüminyum küpeşte çalışmaları yaparak kullanıcıyı koruyacak şekilde korkuluk düzenlemeleri yapmaktadır.

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir