2018 Yeni Trend Banyo Fayans Modelleri

2018 Yeni Trend Banyo Fayans Modelleri
pimapen tamir servisi

Yeni yıl, yeni dekorasyon diyenlerden misiniz? 2018 sizin yılınız diyebiliriz. Bu yıl ev dekorasyonu için şahane bir yıl. Yepyeni dekoratif ürünlerle, konsept yapmanız mümkün. Buna 2018 yeni trend banyo modelleri de dahil.

Yeni yılın başlangıcıyla, yeni desen ve renklerde fayans modelleri piyasaya merhaba dedi. Banyo boyutunuza göre fayans seçimleri ve doğru renk seçimlerinden sizlere bahsedeceğiz.

2018 yılının en moda fayansları, beyaz rengine hakim olanları. Beyaz tonlarındaki fayans ile diğer banyo aksesuarlarınızı ön plana çıkartırsınız. Buda banyonuza pozitif enerji katar. Üstelik küçük bir banyonuz varsa mutlaka beyaz veya beyaz tonlarına yakın renklerde fayans kullanın. Bu dar alanı daha geniş gösteren bir dekorasyon hilesidir.

Bakır ve pirinç kullanılan banyolar bu sene moda. Şahane estetik duran bu materyaller banyonuza hava katacaktır. Dekoratif şekilde kullanıldıklarında harikalar yaratabilirsiniz. Veya bu banyo seçimlerinize yeni fayans modelleri olan; ahşap, kireçtaşı ve mermerle de destekleyebilirsiniz.

2018 senesine damga vuran mermer desenli fayanslar spot ışıklarının da yardımıyla çok estetik bir görüntü sunacaktır. Birkaç ufak ipucu ile hayallerinizdeki banyoya sahip olabilirsiniz.

Banyonuzun yerlerine kullandığınız fayansları dilerseniz duvarlarınızda da kullanarak odak noktanızı daha iyi şekilde belirlemiş olursunuz. Bu diğer objelerin ortaya çıkmasını, onların estetik duruşunu sergilemesini sağlar. Yani kısacası doğru fayans seçimleri banyonuzun en önemli dekorasyon hamlesidir.

YILMAZ DEKORASYON

(İstanbulun Tüm Semtlerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır Ayrıca Türkiye Geneli pimapen,duşakabin,ayna,cam ve diğer dekorasyon ihtiyaçlarınızı gönderebilmekteyiz )

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir